fbpx

טיפולים

קליניקה טיפולית

בקליניקה יהונתן מטפל בפסיכותרפיה, בשיטות גוף-נפש.
במגוון קשיים, כגון: חרדות, טראומות, זוגיות, דימוי עצמי, תקשורת, התנהגות ועוד.
רואה חשיבות בטיפול שורשי, דרך מפגש עם נקודות מהעבר ועבודת גוף-נפש. הקליניקה ממוקמת במודיעין

ליצירת קשר, השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם:

ממליצים

המלצה של ד"ר מיכאל אבולעפיה - פסיכיאטר ילדים ונוער
הריני ממליץ על יהונתן ידווב כמטפל נפשי, פסיכותרפיסט מצוין, שהוכיח את עצמו בעיניי גם מאות פעמים, הציל אנשים רבים ממצוקות קשות, ולא עובר שבוע בלי שאני פוגש ומתכתב עם אנשים שטופלו בצורה טובה ועמוקה על ידיו והגיעו לריפוי שורשי של מחלתם. מדובר במטפל מקצועי במיוחד, שגם משלב למקצועיות שלו נפש טובה, רוח אמיץ, אהבה גדולה, מידות תרומיות, שמחה, רצון עז לרפא את המשבר הנפשי של המטופל שהוא פוגש. הוא מזדהה עם הכאב כאילו מדובר בכאב שלו, ולפעמים באופן מפתיע מצליח לרפא לאחר מספר מועט של מפגשים. יהונתן בעל אינטואיציה יוצאת מן הכלל, מזהה מהר מאוד את רמת המצוקה, את שורש הבעיה, ואת הכלי שעליו להשתמש בו כדי להציל את האדם הסובל. אני אישית ישבתי אתו מספר פעמים עם מטופלים בחדר הטיפול, כדי להבין מה סוד ההצלחה שלו, ועל כן אני עומד מאחורי דבריי. הוא למד אצלנו 'מכון אבולעפיה' לימוד פסיכותרפיה יהודית, והיה תלמיד מצטיין, למד את כל הכלים הנדרשים להיות מטפל מצוין. לכן אני ממליץ בכל הלב ובלב שלם על יהונתן ידווב כפסיכותרפיסט.

לרב יהונתן היקר והמוערך.
רציתי להביע את הוקרתי שאתה עושה למעננו ולמען בננו שמעון האהוב. הגענו עם ילד בן 15 שהיה לו דיכאון, חרדות, רגשות אשמה והאשמת הזולת, היום לאחר כ15 טיפולים הילד חזר לישיבה, טיקים נעלמו, יש הרבה מודעות ומשמעת עצמית גבוהה, ויסות חברתי ועוד ועוד…
נראה לי שזה הדבר הטוב ביותר שעשיתי ב20 שנים האחרונות הבחירה הנכונה. שוב במילה אחת, תודה!!

אני רוצה לשתף בחוויה מדהימה שהייתה לי עם יהונתן היקר! קודם כל, יש לו לב ענק וטוב, שמחה והמון הקשבה. עם תחילת הטיפול הרגשתי שיפור עצום ביכולת שלי לבטוח בעצמי, ולהיות נאמן לעצמי. הרגשתי שאני מחובר לעצמי באמת, ושאני מצליח לשנות בעצמי ובאורח החיים שלי דברים מהקצה אל הקצה, בזכות זה שאני מחובר לעצמי. אני באמת מרגיש שקיבלתי את חיי במתנה, קיבלתי כלים מדהימים, קיבלתי הבנה עד כמה אני שווה וכמה טוב יש בי. אז רציתי לומר, תודה ענקית לרב יהונתן האחד והיחיד!

תקופה שזכיתי להכיר את הרב יהונתן, מטפל תותח ומעולה שמבין ממש טוב בענייני הנפש ועולם הטיפול, אני חוויתי התקדמות אדירה מפגישה לפגישה! פשוט ממליץ בחום רב!. עדי.

טופלתי אצל הרב יהונתן מאוד ממליץ על שיטת הטיפול של הרב יהונתן! מדובר בסוג נשימות שבאופן אישי החוויה היא חוויה טהורה שרק הולכת ומתעצמת… התחושה שאחרי תחושה היא ממש בריאות בנפש ובראש כאילו הכל חוזר לקדמותו! זכיתי

אני ממליצה מאוד מאוד כמטופלת אצל יהונתן בטיפול רגשי שדרכו מגיעים אל מעמקי הנפש והאהבה העצמית האמיתית. טיפול מיוחד ודרך שונה מאוד משאר המטפלים שפגשתי. יש תוצאות מופלאות ומהירות והתקדמות משמעותית בכל תחום!

יהונתן היקר! מחכה כל שבוע לפגישה איתך. פגשתי את עצמי ואת האור שבי. דרך השיחות איתך ותרגילי הנשימות מצאתי את השקט הנפשי לו חיכיתי כל חיי. תודה רבה מעומק הלב! לא האמנתי שיהיה כלכך פשוט וקל דניאל.

אני רוצה לשתף בחוויה מדהימה שהייתה לי עם יהונתן היקר! קודם כל, יש לו לב ענק וטוב, שמחה והמון הקשבה. עם תחילת הטיפול הרגשתי שיפור עצום ביכולת שלי לבטוח בעצמי, ולהיות נאמן לעצמי. הרגשתי שאני מחובר לעצמי באמת, ושאני מצליח לשנות בעצמי ובאורח החיים שלי דברים מהקצה אל הקצה, בזכות זה שאני מחובר לעצמי. אני באמת מרגיש שקיבלתי את חיי במתנה, קיבלתי כלים מדהימים, קיבלתי הבנה עד כמה אני שווה וכמה טוב יש בי. אז רציתי לומר, תודה ענקית לרב יהונתן האחד והיחיד!

ר' יהונתן, זיכה אותך הקב''ה להיות שליח לבנינו הקטן שסבל מאילמות סלקטיבית ולא דיבר חלק מהסובבים אותו.
הוא סבל שנים ולאחר שהגענו לפסיכיאטר אשר הפנה אליך הבנו ממה הוא סובל.
היום ב"ה שריחם עלינו הוא מדבר עם כל מי שרק צריך.
הוא פשוט נולד מחדש.
מי יתן ותמשיך לעשות טוב.

תודה רבה.

תקופה שזכיתי להכיר את הרב יהונתן, מטפל תותח ומעולה שמבין ממש טוב בענייני הנפש ועולם הטיפול, אני חוויתי התקדמות אדירה מפגישה לפגישה! פשוט ממליץ בחום רב!
עדי.

שיטת הטיפול בנשימות מעגליות ואחרות, יחד עם שיחת הכנה עם יהונתן ידווב, יצרה אצלי מהפכה אחרי יובל שנים . אל תוותרו על ההזדמנות המיוחדת הזו ,
לכל מי שרוצה לשדרג את איכות- חייו.

ממש נס קרה לבת שלנו, לאחר חצי שנה של טיפולים אצל הרב יהונתן מודים לקב"ה שביתנו יצאה ממצב נפשי לא פשוט לבריאות איתנה והקימה משפחה.
תודה רבה!

ליהונתן היקר! תודה לך! כבר לאחר מספר טיפולים ראשוני ראיתי ירידה משמעותית בחרדות. לא יכולתי לתפקד רגיל לפני כן. פחדתי מהתמודדות עם לחצי החיים פחד משתק. היום אני לאחר טיפול ומרגיש משוחרר מכל פחד וחיי ברוגע ב"ה.

לרבי יהונתן היקר, הצלת אותי. עברתי המון מטפלים והמון שיטות שחלקם קצת עזרו וחלקם בכלל לא... איתך ישר ראיתי שאני עובד על שורש הבעיה ולא מסביב. גם בשיחות וגם בתרגילי הנשימות. תודה על לב אוהב ומטיב. אוהב אותך מאוד!!! רון.

יהונתן שלום, רצינו להודות לך על טיפול מסור לבנינו. זכינו להכיר אותך וחסכת לנו הרבה זמן יקר! בזכותך יאיר ירד מהכדורים לאחר הטיפול המשמעותי שעבר אצלך בשנה האחרונה. לא נשכח את הטוב שעשית איתנו. מעריכים כלכך. תודה לך איש יקר.

שלום וברכה, ברצוני להמליץ על הרב יהונתן באהבה גדולה! בנינו חווה משבר שגרם לו לדמיונות, חרדות, דכאונות ועוד המון קשיים. היום לאחר טיפול אצל הרב יהונתן אנחנו רואים ילד אחר! ילד שמח, מתקשר, יודע להביע רגש, מצליח סוף סוף להתרכז וחזר למסגרת בה היה.
תודה רבה על הכל! מירב

איש אהוב! רוצה להודות לך על שנה של עבודה פנימית מדהימה! שנה בה הכרתי את עצמי מחדש.
לאחר טראומות ילדות קשות ולא פשוטות שיצאו במהלך הטיפול שלך אני מרגיש אדם חדש, משוחרר, שמח ועם המון אהבה עצמית. מאדם שתלוי חברתית יצאתי לחופשי.
תודה רבה שעזרת לי! אלעד